Gunnar Finne skulptur

Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur
Gunnar Finne skulptur

Klubbat för:

160 EUR

Utropspris

200 EUR

GUNNAR FINNE (1886-1942) Skogshuggare (1948), signerad samt daterad -48, bronsskulptur, höjd ca 34 cm

Billnäs goes online

817563

2020-09-27