Skrivbord nyrenässans

Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans
Skrivbord nyrenässans

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD med uppsats, 1800-talets slut, mahogny, nyrenässans, beslag i mässing, sarg med lådor, höjd 131, 91x56 cm, nyckel till överskåp finns, lådnyckel saknas

Slitage och mindre ytskadornyckel till överskåp finns, lådnyckel saknas

817569

2020-09-27