Trädgårdsgrupp

Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp
Trädgårdsgrupp

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRSGRUPP, 4 dlr, 1900-tal, gjutjärn, dekor med hundar, bestående av: bord, soffa, 1 par karmstolar, bordets höjd 48, 107x50, soffans längd 129, sitthöjd 41 cm

Skador, slitage, senare stenskiva till bord

817578

2020-09-28