Pall Ingvar Hildingsson

Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson
Pall Ingvar Hildingsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PALL, Ingvar Hildingsson, signerad I H, etikettmärkt Kalmar läns slöjdare, massiv furu, 1900-talets andra hälft, diam ca 28 cm och höjd ca 43 cm

817584

2020-10-01