Sekretär art deco

Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco
Sekretär art deco

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SEKRETÄR, 1920-tal, art deco, björkfanér, nedfällbar skrivklaff, invändigt med lådor, höjd ca 122, 135x46 cm, nycklar finns

Bruksslitage

817593

2020-10-02