Paul Hoff urnor 3 st

Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st
Paul Hoff urnor 3 st

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 500 SEK

PAUL HOFF (född 1945), (3) urna med lock, Gustavsberg, glaserat stengods med brunsvart-spräcklig dekor, lock i silverfärgad glasyr, signerade och numrerade 24, 25 samt 27/150, märkta Gustavsberg med studiuohanden, Paul Hoff 1988 samt 1989, höjd utan lock ca 14 cm

Smärre slitage

817598

2020-09-27