Industrilampor

Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor
Industrilampor

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

INDUSTRILAMPOR, 1900-talets förat hälft, skärmar i lackerad plåt, kupor i färgat glas, höjd ca 40, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, patina, ej funkitionstestade. Sav garanterar ej funktionen

817599

2020-10-02