Toilettbord 1900-talets början
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBORD, jugend, 1900-talets början, fanérat i mahogny, beslag i mässing, intarsiadekor, höjd exkl. spegel 83, 114x55, spegelns mått 86x67, utfällbara delar 22 cm vardera
Spegel ej fixerad, skador, nyckel saknas
817600
2020-09-28