Toilettbord 1900-talets början

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBORD, jugend, 1900-talets början, fanérat i mahogny, beslag i mässing, intarsiadekor, höjd exkl. spegel 83, 114x55, spegelns mått 86x67, utfällbara delar 22 cm vardera

Spegel ej fixerad, skador, nyckel saknas

817600

2020-09-28