Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): Komposition, blandteknik på pannå, signerad Martin Engström, dedikation från konstnären a tergo, daterad 16/6 - 06, mått ca 27 x 22 cm
Zustandsbeschreibung
817604
2020-10-03
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner