Design Jackie Lynd vas Rörstrand

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JACKIE LYND (Irland/England, född 1941), Rörstrand, vas, glaserat stengods, signerad och numrerad 14090, höjd ca 22 cm

817607

2020-09-27