Bertil Vallien vas

Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas
Bertil Vallien vas

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL VALLIEN, vas, glas, flaskformad med polykrom glasmass med påklippt dekor, signerad BODA ATELJE 240/1 B VALLIEN, höjd 31 cm.

Något slitage.

817617

2020-10-03