Vaser 3 st Rörstrand majolika

Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika
Vaser 3 st Rörstrand majolika

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS MED HÄNKLAR, (3), Rörstrand, majolika, omkring sekelskiftet 1900, polykrom dekor med förgyllda detaljer, höjd ca 31 cm

Krackelyr, slitage

817618

2020-09-27