Stolar 10 st

Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st
Stolar 10 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 10 st, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor med äpplen, lösa sitsar med galonklädsel, sitthöjd ca 47 cm

Slitage och fläckar

817620

2020-09-28