Signalflaggor

Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor
Signalflaggor

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNALFLAGGOR, 1960-/1970-tal, ca 18 st, varierande storlekar, ålder och material

Varierande grad av slitage

817650

2020-10-04