Skålar lergods

Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅLAR, 4 st, 18/1900-tal, lergods, delvis glaserade, höjd ca 6-14, diameter 12-40 cm

Brukslitage, smärre nagg

817655

2020-09-28