Fåtölj Bertil Fridhagen "Aristokrat"

Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen
Fåtölj Bertil Fridhagen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, fåtölj, "Aristokrat", 1960-tal, stomme av valnöt, klädd med tyg, djuphäfftad, sitthöjd ca 40 cm

Smärre bruksslitage, stötmärken, klädsel med enstaka fläckar

817686

2020-10-03