Belysning Manuel Vivian AXO Light
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MANUEL VIVIAN, AXO LIGHT, Italien, Ball Up SP, röd, glas och krom, höj- och sänkbar, vajrar, lampans mått: diameter ca 50, höjd ca 30 cm:
Axo Light was founded in 1996 in Venezia Italy.
Bruksslitage, repor, mindre nagg
817688
2020-09-30