Belysning Manuel Vivian AXO Light

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MANUEL VIVIAN, AXO LIGHT, Italien, Ball Up SP, röd, glas och krom, höj- och sänkbar, vajrar, lampans mått: diameter ca 50, höjd ca 30 cm:

Axo Light was founded in 1996 in Venezia Italy.

Bruksslitage, repor, mindre nagg

817688

2020-09-30