Jan Lundqvist litografier

Jan Lundqvist litografier
Jan Lundqvist litografier

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JAN LUNDQVIST (född 1935) (2) Motiv med stadshuset, signerad samt E A, litografi, Motiv med Djurgårdsbrons, ca 35x45 samt 34x55 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

817694

2020-09-28