Karotter, ett par, nysilver, 1900-talets början
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAROTTER, 1 par, försilvrade, 1900-talets början, fötter av svärtat trä, med uppvärmningsbassäng för varmvatten, höjd 9, total längd inklusive handtag 35 cm
Slitage, handtagen gulnade och med smärre sprickor
817695
2020-10-07