Golvlampor MAE mässing

Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing
Golvlampor MAE mässing

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, märkt MAE 4426 i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, böjbar skärm, höj och sänkbar, höjd ca 110-147 cm

Fotplattor med bucklor, ett elsladds fäste löst, SAV garanterar ej funktionen

817697

2020-09-27