Golvlampor MAE mässing
Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
GOLVLAMPOR, 1 par, 1960/70-tal, märkt MAE 4426 i botten, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, böjbar skärm, höj och sänkbar, höjd ca 110-147 cm
Fotplattor med bucklor, ett elsladds fäste löst, SAV garanterar ej funktionen
817697
2020-09-27