Ragnar Lindén 1970-tal

Ragnar Lindén 1970-tal
Ragnar Lindén 1970-tal
Ragnar Lindén 1970-tal
Ragnar Lindén 1970-tal
Ragnar Lindén 1970-tal
Ragnar Lindén 1970-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR LINDÉN (1919-1993): Näckros med fjäril, signerad och daterad Ragnar Lindén, olja på pannå, ca 11x13,5 cm, rammått ca 19x21,5 cm

817708

2020-09-27