Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, 17/1800-tal, möjligen slaktarbord, underrede i trä med stenskiva, höjd 75, 91x33 cm
Slitage
817712
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här