Bord 17/1800-tal

Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal
Bord 17/1800-tal

Klubbat för:

7 000 SEK

2 000 SEK

BORD, 17/1800-tal, möjligen slaktarbord, underrede i trä med stenskiva, höjd 75, 91x33 cm

Slitage

817712

2020-09-28