Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANDREAS ENGLUND (född 1974): "High Fidelity" (Grey), färglitografi, provtryck, signerad i blyerts Andreas Englund, bildmått ca 82 x 62 cm
Obetydligt slitage,
817726
2020-10-06
Gör en kostnadsfri värdering här