Lundörrspasset 1929

Lundörrspasset 1929
Lundörrspasset 1929
Lundörrspasset 1929
Lundörrspasset 1929
Lundörrspasset 1929
Lundörrspasset 1929

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Lunndörrspasset - Jämtland, signerad och daterad PA Persson 1929, olja på pannå, ca 41x64 cm

817728

2020-09-28