Ernst Anders Klingwall oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERNST ANDERS KLINGWALL (1855-1929): Ladugårdsinteriör med avbruten herdestund, signerad och daterad a tergo 1877, olja på duk, ca 42x30 cm

817743

2020-09-29