Matsalsgrupp i rokokostil

Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil
Matsalsgrupp i rokokostil

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATGRUPP, 13 dlr, 1900-tal, City Möbler, Tibro, rokokostil, bemålade, bestående av: 12 stolar, matbord, sitthöjd ca 43, bordets höjd 73, diameter 128, 5 iläggsskivor 50 cm vardera

Bruksslitage

817748

2020-09-28