Matsalsgrupp i rokokostil
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MATGRUPP, 13 dlr, 1900-tal, City Möbler, Tibro, rokokostil, bemålade, bestående av: 12 stolar, matbord, sitthöjd ca 43, bordets höjd 73, diameter 128, 5 iläggsskivor 50 cm vardera
Bruksslitage
817748
2020-09-28