Dockskåpsmöbler
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOCKSKÅPSMÖBLER samt MINIATYRSERVISER, ca 100 dlr, omkring 1900-talets första hälft, porslin, trä, plast samt plåt, flertalet dockor, inredningsartiklar m.m, dockskåp märkt Gemla, medföljer sparbössa i litograferad plåt, DGM
bruksslitage, ej fullt genomgånget, skador kan förekomma
817752
2020-10-05