Dockskåpsmöbler

Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler
Dockskåpsmöbler

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKSKÅPSMÖBLER samt MINIATYRSERVISER, ca 100 dlr, omkring 1900-talets första hälft, porslin, trä, plast samt plåt, flertalet dockor, inredningsartiklar m.m, dockskåp märkt Gemla, medföljer sparbössa i litograferad plåt, DGM

bruksslitage, ej fullt genomgånget, skador kan förekomma

817752

2020-10-05