Gunnar Svensson oljemålning

Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning
Gunnar Svensson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

GUNNAR SVENSON (1892-1977): Kustmotiv, signerad, olja på duk, ca 64x80 cm

817759

2020-10-03