Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, bemålade, klädda i aprikosfärgad textil, sitthöjd 45 cm

Senare bemålade, bruksslitage

817761

2020-09-28