Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XV-stil, bemålade, klädda i aprikosfärgad textil, sitthöjd 45 cm
Senare bemålade, bruksslitage
817761
2020-09-28