Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RAGNAR LINDÉN (1919-1993): (6 st) Landskap- och Blomstermotiv, signerade, olja på pannå, miniatyrer, diameter 5 cm samt 6 cm (ovala), ca 6,5x8,5, 6x8 cm, 5,5x7,5 samt 9x8 cm
817767
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här