Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BO YSON SJÖBERG (1915-1994): Stilleben med fiskar, signerad "Boysons", olja på pannå, ca 28x35 cm
Mindre färgbortfall
817769
2020-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här