Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
ORIENTMATTA, Heriz, antik, 375 x 280 cm
Lagningar, ställvis slitage, båda kortsidorna något reducerade
817778
2020-10-25
Gör en kostnadsfri värdering här