Certina Armbandsur 18K 1960-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 1960-tal, 18K, rödguld, manuellt urverk, fasettslipat safirglas, krona märkt C, senare halsvstel länk med viklås 18K ej original, ref nr. 0810/871, serie nr. 906008, kaliber 1320, diam ca 15x17 mm, vikt ca 23.9 g, extra länkled 1.4 g medföljer

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

817784

2020-10-04