Fåtöljer art deco

Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco
Fåtöljer art deco

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, ca 1930-tal, art deco, stomme i bonad björk, sitthöjd ca 40 cm

Ställvist lättare slitage

817796

2020-09-28