Orientmatta Kina

Orientmatta Kina
Orientmatta Kina
Orientmatta Kina
Orientmatta Kina
Orientmatta Kina
Orientmatta Kina
Orientmatta Kina
Orientmatta Kina

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORIENTMATTA, Kina, semiantik, troligen från Ningxiaområdet, dekor av bl a meanderbård och drakar, ca 130x197 cm

Skador och lagningar

817812

2020-09-28