Borgila cigarrask

Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask
Borgila cigarrask

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ATELIER BORGILA, cigarrskrin, sterlingsilver, lock med skiva i blodstensmalm, invändigt med cederträ, stämplad Borgila, sterling, Stockholm 1970, samt kontrollstämplar, höjd ca 12, 12,5x9 cm

Smärre repor, spricka i sten

817817

2020-09-28