Omega Seamaster Jubilee Armbandsur 18K 1980-tal
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, Seamaster Jubilee, armbandsur, 1980-tal, 18K, quartzverk, rödguld, safirglas, präglad läderrem och förgylld sölja i original, ref nr. 196750 MZ, kaliber 1430, diam ca 33 mm, etui och ytterkartong i original medföljer
Modellen formgavs 1987.
Fint skick. Gåvogravyr. Utgånget batteri. SAV garanterar ej funktionen.
817828
2020-10-04