Omega Seamaster Jubilee Armbandsur 18K 1980-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, Seamaster Jubilee, armbandsur, 1980-tal, 18K, quartzverk, rödguld, safirglas, präglad läderrem och förgylld sölja i original, ref nr. 196750 MZ, kaliber 1430, diam ca 33 mm, etui och ytterkartong i original medföljer

Modellen formgavs 1987.

Fint skick. Gåvogravyr. Utgånget batteri. SAV garanterar ej funktionen.

817828

2020-10-04