Armbandsur 3 st 1940/1970-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARMBANDSUR, 3 st, 1940/1970-tal
Helvetia, quartzverk, safirglas, diam ca 32 mm
WCC samt Oreba, manuella urverk, plexiglas, diam 30-35 mm
Bruksslitage. Oreba och WCC fungerar vid inlämningstillfället. Helvetia utgånget batteri. SAV garanterar ej funktionen.
817829
2020-10-04