Litografier Stockholmsmotiv

Litografier Stockholmsmotiv
Litografier Stockholmsmotiv

Klubbat för:

500 SEK

1 200 SEK

STIG FYRING (1934-2015):Skärgårdsmotiv, CECILIA FRISENDAHL (född 1922): Motiv från Slussen, signerad samt daterad 78, provtryck, MISCHA SHEVARJOV, "Götgatan", signerad samt numrerad 3/20, den senare ca 47x33 cm

Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"

817830

2020-09-28