Litografier Stockholmsmotiv
Klubbat för:
500 SEK
1 200 SEK
STIG FYRING (1934-2015):Skärgårdsmotiv, CECILIA FRISENDAHL (född 1922): Motiv från Slussen, signerad samt daterad 78, provtryck, MISCHA SHEVARJOV, "Götgatan", signerad samt numrerad 3/20, den senare ca 47x33 cm
Ingår i temaauktionen "Stockholmsbilder"
817830
2020-09-28