Golvlampa Boréns

Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns
Golvlampa Boréns

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, Boréns, Mässing och stål, skärm med ledat fäste, B7220, höjd ca 145 cm

Repor

817846

2020-09-28