Oljemålning på plåt 1700-tal

Oljemålning på plåt 1700-tal
Oljemålning på plåt 1700-tal
Oljemålning på plåt 1700-tal
Oljemålning på plåt 1700-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Bibliskt motiv, osignerad, olja på plåt, ca 34 x 26 cm

Färgbortfall, retuscher

817849

2020-10-05