Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SPEGEL, 1900-talets mitt, Fröseke, AB Nybrofabriken, ram fanerad i ek, etikettmärkt, ca 108,5x38,5 cm
Zustandsbeschreibung
817851
2020-09-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner