Gösta Hillfon teckning

Gösta Hillfon teckning
Gösta Hillfon teckning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA HILLFON (1918-1995) tillskriven "Lilja", signerad samt daterad 40, blyerts, ca 26x18 cm

Mindre reva, veck

817856

2020-10-05