Gösta Hillfon teckning
Valmis
2020-10-05
817856
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
GÖSTA HILLFON (1918-1995) tillskriven "Lilja", signerad samt daterad 40, blyerts, ca 26x18 cm
Mindre reva, veck