Soffa
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1970-tal, svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, underrede i riopalisander ( Dalbergia Nigra), möjligen tillverkad av Ihreborn, höjd ca 75 cm, längd ca 210 cm, djup ca 85 cm, sitthöjd ca 42 cm
CITES-intyg giltigt inom EU medföljer
Patina, bruksslitage
817863
2020-09-28