Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, 1970-tal, svart skinn, lösa plymåer i sits och rygg, underrede i riopalisander ( Dalbergia Nigra), möjligen tillverkad av Ihreborn, höjd ca 75 cm, längd ca 210 cm, djup ca 85 cm, sitthöjd ca 42 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Zustandsbeschreibung

Patina, bruksslitage

817863

2020-09-28