Skrivbord Domino

Skrivbord Domino
Skrivbord Domino
Skrivbord Domino
Skrivbord Domino
Skrivbord Domino
Skrivbord Domino
Skrivbord Domino
Skrivbord Domino

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, Domino Møbler, Danmark, 1950/60-tal, fanerat i teak, sex lådor, baksida med hyllplan, etikettmärkt, höjd ca 73, 145x70 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre slitage, repor samt fanerskador

817869

2020-09-29