Skåp England
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, med VITRINÖVERDEL, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, beslag i patinerad metall, med utdragbar skiva. höjd ca 195, 91x37 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Dekordel m skada, ytskador
817936
2020-09-29